درباره ما

درباره گروه مسیر موفقیت

گروه مسیر موفقیت با انگیزه ایجاد تغییرات مثبت و بهبود فردی و دستیابی به هدف (زندگی ایده آل برای همه) تاسیس گردید.

ما در گروه مسیر موفقیت اعتقاد داریم که موفقیت یک نقطه نمی باشد بلکه یک مسیر است و ما برای بهتر پیمودن این مسیر با سه گام در کنارتان هستیم؛

گام اول: من کیستم؟ (خود شناسی)

همانطور که همه شما عزیزان به خوبی می دانید، خودشناسی اولین گام در ایجاد تغییر مثبت می باشد. ما برای پاسخ به این پرسش (که من کیستم؟) به دو  روش عمل می کنیم. ابتدا به کمک ابزار MBTI تیپ شخصیتی هر فرد و ترجیحات او را مشخص می نماییم و سپس به کمک روش خاصِ گروه مسیر موفقیت، به کشف استعداد ها و توانایی ها، می پردازیم.

گام دوم: چه مهارتهایی نیاز دارم؟ (مهارت آفرینی)

پس از شناخت دقیق خود، هر فرد با لیستی از نقاط ضعف و نقاط قوت خود مواجه می شود. در این گام گروه مسیر موفقیت با هدف بهبود فردی به کمک رفع نقاط ضعف و رشد و توسعه نقاط قوت، شما را همراهی می نماید.

گام سوم: چگونه شروع کنم؟ (طراحی و پیمودن مسیر موفقیت)

پس از بهبود فردی و رفع نقاط ضعف و رشد نقاط قوت مورد نیاز هر فرد، نوبت به طراحی و تهیه نقشه راه می رسد.
با توجه به نیاز تغییر مثبت هر فرد ( که می تواند تغییر در ارتباطات خود، کسب و کار و … باشد)، گروه مسیر موفقیت با  طراحی نقشه راهی با عنوان (زندگی برازنده من ) و همراهی در طول مسیر همانند یک مربی و مشاور، فرد را به سوی تغییر مثبت مورد نظر و شروع یک زندگی ایده آل، هدایت می نماید.

و اما نکات قابل تامل؛

گروه مسیر موفقیت کار درمان و روان درمانگری به هیچ نحو و روشی انجام نداده و فقط در صورت نیاز به درمان در گام اول، به عنوان یک مشاور پیشنهاد مراجعه به روان شناسان و روان درمانگران عزیز را می دهد.
در گام دوم در صورت نیاز به کسب مهارت خاصی که در خود گروه مسیر موفقیـت آموزش آن موجود نباشد، فقط به عنوان مشاور، مرکز مهارت آموزی دیگری را پیشنهاد می نماید.
در گام سوم، طراحی مسیر موفقیت برای هر فرد با نظر مستقیم وی انجام می گیرد و کلیه سلایق و ترجیحات او در این طراحی و مسیر لحاظ می گردد و برنامه و نقشه ارائه شده کاملا اجرایی و عملی و با توجه به توانایی هر فرد می باشد.

و مهمترین نکته اینکه …

ما در گروه مسیر موفقیت اعتقاد داریم که موفقیت برای هر فرد معنای منحصر به فردی دارد و نمی توان یک نقشه راه و یک هدف را برای همه افراد طراحی نمود.
پس شما عزیزان با هر نیازی به تغییر مثبت که در ذهن دارید و با هر هدفی که حس می کنید موفقیت شما در آن است، می توانید در همایش های عمومی، کارگاه ها، کلاسهای نیمه خصوصی و مشاوره فردی خصوصی در گروه مسیر موفقیت شرکت نمایید.