درباره گروه مسیر موفقیت

گروه مسیر موفقیت؛ 
باانگیزه ایجاد تغییرات مثبت و بهبود فردی و دستیابی به هدفِ (زندگی ایده‌آل برای همه) تأسیس گردید.
ما در گروه مسیر موفقیت اعتقادداریم که موفقیت یک نقطه نیست بلکه یک مسیر است و ما برای بهتر پیمودن این مسیر با سه‌گام در کنارتان هستیم؛

گام اول: من کیستم؟ (خودشناسی)

همان‌طور که همه شما عزیزان به‌خوبی می‌دانید، خودشناسی اولین گام در ایجاد تغییر مثبت می‌باشد. ما برای پاسخ به این پرسش (که من کیستم ؟) به دو روش عمل می‌کنیم. ابتدا به کمک ابزار MBTI تیپ شخصیتی هر فرد و ترجیحات او را مشخص می‌نماییم و سپس به کمک روش خاصِ گروه مسیر موفقیت، به کشف استعدادها و توانایی‌ها، می‌پردازیم.

گام دوم: چه مهارت‌هایی نیاز دارم ؟ (مهارت آفرینی)

پس از شناخت دقیق خود، هر فرد با فهرستی از نقاط ضعف و نقاط قوت خود مواجه می‌شود. در این گام گروه مسیر موفقیت باهدف بهبود فردی به کمک رفع نقاط ضعف و رشد و توسعه نقاط قوت، شمارا همراهی می‌نماید.

گام سوم: چگونه شروع کنم ؟ (طراحی و پیمودن مسیر موفقیت)

پس از بهبود فردی و رفع نقاط ضعف و رشد نقاط قوت موردنیاز هر فرد، نوبت به طراحی و تهیه نقشه راه می‌رسد.
با توجه به نیاز تغییر مثبت هر فرد ( که می‌تواند تغییر در ارتباطات خود، کسب‌وکار و … باشد)، گروه مسیر موفقیت با طراحی نقشه راهی با عنوان (زندگی برازنده من ) و همراهی در طول مسیر همانند یک مربی و مشاور، فرد را به‌سوی تغییر مثبت موردنظر و شروع یک زندگی ایدئال، هدایت می‌نماید.

و اما نکات قابل‌تأمل ؛

گروه مسیر موفقیت کار درمان و روان درمانگری به هیچ نحو و روشی انجام نداده و فقط در صورت نیاز به درمان در گام اول، به‌عنوان یک مشاور پیشنهاد مراجعه به روان شناسان و روان‌درمانگران عزیز را می‌دهد.
در گام دوم در صورت نیاز به کسب مهارت خاصی که در خود گروه مسیر موفقیـت آموزش آن موجود نباشد، فقط به‌عنوان مشاور، مرکز مهارت‌آموزی دیگری را پیشنهاد می‌نماید.
در گام سوم، طراحی مسیر موفقیت برای هر فرد با نظر مستقیم وی انجام می‌گیرد و کلیه سلایق و ترجیحات او در این طراحی و مسیر لحاظ می‌گردد و برنامه و نقشه ارائه‌شده کاملاً اجرایی و عملی و با توجه به توانایی هر فرد می‌باشد.

و مهم‌ترین نکته اینکه …

ما در گروه مسیر موفقیت اعتقادداریم که موفقیت برای هر فرد معنای منحصربه‌فردی دارد و نمی‌توان یک نقشه راه و یک هدف را برای همه افراد طراحی نمود.
پس شما عزیزان با هر نیازی به تغییر مثبت که در ذهن دارید و با هر هدفی که حس می‌کنید موفقیت شما در آن است، می‌توانید در همایش‌های عمومی، کارگاه‌ها، کلاس‌های نیمه‌خصوصی و مشاوره فردی خصوصی در گروه مسیر موفقیت شرکت نمایید.